PODPORA MENTORA

Překonej obavy ze začátku, nauč se specifikovat svou vizi, a určit jasné kroky pro stabilní podnikání. Měj pevný základ pro své podnikání, dovol si vykročit a budovat tvůj velký sen. 

"Tvé podnikání je odrazem Tebe samého"

„Záleží mi na tom, aby každý, kdo se mnou začne spolupracovat, žil v souladu s vnitřními hodnotami a jeho dary. Aby vstoupil do své síly, autenticity a radosti z toho, co ho opravdu naplňuje.“

Témata, která řeším

 • Vize a záměr tvého podnikání
 • Podnikatelské myšlení 
 • Tvoje dary, esence tvé osobnosti
 • Tvůj styl, tvoje přirozenost, autenticita
 • Sebehodnota, Sebeláska, Sebedůvěra
 • Vědomé podnikání, Morálka, záměr
 • Strachy, sabotující přesvědčení
 • Sebevědomí, hrdost, vděčnost, odvaha
 • Efektivita, systém práce, radost a flow
 • psycho-hygiena a odpočinek
 • Podnikatelské plánování
 • Finanční gramotnost, plánování, návyky. 
 • Business plán, stabilita, udržitelnost 
 • Workflow, postup práce, konzistence, efektivita, automatizac
 • Technické dovednosti pro podnikání – (web, software…)
 • Prodej – forma marketingu, strategie 
 • Cenotvorba – vybalancování tvého snažení
 • Strategický plán – načasování 
 • umělá inteligence, aplikace, program pro automatizaci

Podnikání je životní cesta, kde se projevuje všechno. Jde na povrch to, kdo jsi, jaké máš hodnoty a úmysly. Tvůj záměr, proč podnikáš, proč prodáváš právě tento produkt nebo tvoji službu, ukazuje, kdo jsi. Pokud nemáš jasno v tom, kdo jsi, jaký je tvůj dar a tvé poslání, je velmi pravděpodobné, že na tvé cestě budeš mít nějaké překážky. Veškeré naše jednání, myšlení a vyzařování závisí na tom, jak pevně stojíme nohama na zemi a jak jsme pevně spojeni se svým záměrem. Jsem přesvědčený, že maximální potenciál každého člověka spočívá v naplnění záměru jeho duše. Poslání toho, co vnitřně cítí a pravdivě ví. Používám Psycho-Energetické Transformační techniky, které pracují s potlačenými pocity z minulosti. Tím se dají odhalit opravdové příčiny našich strachů, které nás limitují v upřímnosti a pravdě k sobě samým.

FORMY SPOLUPRÁCE

INDIVIDUÁL SUNRISE PROGRAM MENTORING

Jedná se o dlouhodobou individuální podporu pro tvé podnikání. Jak v oblasti businessu, tak v oblasti osobnostního rozvoje. 

Budeš mít parťáka, se kterým můžeš sdílet tvá témata, svěřit se s nejasnými myšlenkami a obavami.

Získáš leadera, který tě navede na další krok pro tvé podnikání. 

Dostaneš se k Know-How z mého podnikání.

Můžeš se nechat inspirovat mým přístupem, filozofií a postojem k životu.

Spolupráce zahrnuje 

 • Supervizi tvých kroků
 • Pravidelná 90 min konzultace 
 • PDF – materiály 
 • Video – materiály
 • Neustálá podpora přes hlasové zprávy

BUSINESS PARTNER
MENTORING & DESIGN

Chceš své podnikání zefektivnit, zautomatizovat či lépe zacílit?
Už nechceš být na své podnikání sám? Chceš do tvého projektu designéra a umělce, který umí vytvořit web, logo, grafiku, fotku a videa? 

Chybí ti nová perspektiva, konzistence a plán, jak dosáhnout tvého podnikatelského záměru?
Pokud tvé podnikání je naladěné, aby pomáhalo lidem, ale stagnuje nebo mu něco chybí a chceš to s někým konzultovat.

Tato spolupráce může být právě pro tebe.

Spolupráce zahrnuje

 • moje investice
 • konzultace 
 • design 
 • podpora 
 • analýza 
 • strategie

 • koučink pro členy projektu

SETKEJ SE

Sdílej svou vizi, tvůj nápad, tvé výzvy a zažij, kam se dokážeš po jedné konzultaci posunout. Dovol si vyzkoušet, jaké to mít PODPORU zkušeného mentora, který už podobným jako jsi ty, pomohl v jejich podnikání. 

 Caroline LunaRa
Caroline LunaRaPrůvodkyně žen,
Read More
Spolupráce byla velmi příjemná. Jsi citlivý, intuitivní a empatický muž, který se umí krásně naladit na osobu, se kterou pracuje. Vnášíš do své práce klid, magičnost i hloubku, zároveň ale umíš situaci uvolnit a brát ji s humorem. Máš ode všeho něco a umíš probudit právě tu část, která je v dané situaci potřeba a podpořit tak člověka na maximum. Ze srdce Ti DĚKUJI.
Gabriela Sivatori
Gabriela SivatoriUmělkyně a Mentorka
Read More
Denis je skvělý mentor především v tom, že umí velice dobře naslouchat. V jeho přítomnosti nic není nemožné a umí se trefně a smysluplně ptát. To, co mě s ním na konzultacích baví je jeho hravost a bezpečný prostor, kde jsem přijímána. Jako žena, která tvoří srdcem a duši je pro mě důležitá hloubka, kterou Denis velice hezky zastupuje. Klíčové pro mne bylo téma mé vize. Díky spolupráci jsem ji ukotvila ne jen v hlavě, ale i v těle. Stále mě provází a podporuje. Spolupráci a vedení Denise bych doporučila každému, kdo chce ne jen profesionální přístup, ale i člověka, který bude parťákem k růstu, změně a naplněnému potenciálu.
Šárka Látalová - Aktuální klientka v SunRise Programu
Šárka Látalová - Aktuální klientka v SunRise Programu Průvodkyně Intimitou
Read More
Před začátkem spolupráce jsem měla intenzivní volání začít tvořit vlastní projekt, cítila jsem se připravená, ale neměla jsem nástroje a "koule" jít do toho naplno, vyloženě mi chyběla v mém světa zdravá jangová konající energie . Kolem svého snu jsem chodila po špičkách pár let ( nebo spíš přešlapovala na místě ), cítila vnitřní odhodlání a taky intuici, že tohle je moje cesta ke svobodě a zároveň naplnění.

Moc mi pomáháš s formováním mojí vize. Věděla jsem, a taky cítila silné uvnitř co chci dělat, ale ta představa byla těžce uchopitelná. Teď je mnohem jasnější, jsem ji blíž a můžu podnikat konkrétní kroky k jejímu dosažení. Co je pro mě obrovská pomoc je taky to, že se cítím Denisem vnímaná a viděná jako celistvá bytost v každé situaci. Je fakt boží pocit, když vás někdo ve vašem snu podporuje, věří vám a fandí vám, a zároveň vás drží na cestě.

Dnes jsem víc disciplinovaná co týká využití mého času - mnohem efektivnější. Jsem víc vědomá svých rozhodnutí, určitě se zlepšila moje schopnost plánovat více dopředu - v tom jsem byla fakt strašný máslo 😄 Více si věřím v tom co dělám, dokážu se více ocenit a vidět svoje dary a kvality. Bussinessové výsledky jsou těsně před námi, a to po dvou měsících.
Pavel Petržela
Pavel PetrželaHolistický lektor pohybu a organizátor seberozvojových akcí
Read More
Od konce srpna, kdy jsem se rozhodl jít naplno do podnikání a realizovat se tím, co mi dává největší smysl, se téměř denně potýkám s vnitřními tématy a svými strachy. Z nepřijetí, neúspěchu, nekalé činnosti, všechno to vylézá postupně ven a dává mi to velkou školu. Stejně tak si postupně procházím praktickými oblastmi jako je strategická práce s financemi, plánováním a reálnými kroky k převedení svých vizí do reality. Ačkoliv mám za sebou několik let vedení značky, dlouhodobá strategie mi v nějakém ohledu vždycky šla ke dnu a místo toho jsem se vracel do starých kolejí nahodilého a reaktivního fungování, které mě reálně neposouvalo k růstu a výdělku, co bych si přál.

Denis je člověkem, který má velký dar skloubit obojí - jak duchovní a seberozvojovou, tak praktickou část podnikání. Umí člověka nasměrovat tam, kam potřebuje, a stejně tak ho v tom směru udržet. I jedno setkání s ním dokáže člověku otevřít oči a cestu.
Lukáš Scorvan
Lukáš Scorvan Programátor, Podnikatel, Digitální tvůrce podnikatelských snů - Aktuální klient
Read More
Setkání s Denisem, jsou pro mě vždy velmi inspirativní a motivující. Jeho schopnost naslouchat a ptát se relevantních otázek mi pomohla získat jasnější perspektivu na mé cíle a překážky. Cítím se po setkání vždy opravdu pozitivně a plný energie a odhodlání jít dál směrem ke splnění mého snu. Jeho podpora a znalosti jsou pro mě velkým přínosem, a jsem vděčný za možnost spolupracovat s ním jako mentorem a koučem.
Deni HA
Deni HAlektorka jogy srdcem, průvodkyně
Read More
Ďakujem ti za tvoje láskavé sprevádzanie, kde bolo cítiť nielen profesionálne vedenie a vedomosti z marketingu, ale predovšetkým srdce. A to je v dnešnom svete podľa mňa to najdôležitejšie.
Previous
Next