Reference

PŘÍBĚHY & TRANSFORMACE KLIENTŮ

Rozhoduješ se, váháš nad životní nebo kariérní změnou? Máš strach začít, cítíš obavy ze změny? Bojíš se neznáma? Chceš jít cestou srdce namísto rozumu? 

 Caroline LunaRa
Caroline LunaRaPrůvodkyně žen,
Read More
Spolupráce byla velmi příjemná. Jsi citlivý, intuitivní a empatický muž, který se umí krásně naladit na osobu, se kterou pracuje. Vnášíš do své práce klid, magičnost i hloubku, zároveň ale umíš situaci uvolnit a brát ji s humorem. Máš ode všeho něco a umíš probudit právě tu část, která je v dané situaci potřeba a podpořit tak člověka na maximum. Ze srdce Ti DĚKUJI.
Gabriela Sivatori
Gabriela SivatoriUmělkyně a Mentorka
Read More
Denis je skvělý mentor především v tom, že umí velice dobře naslouchat. V jeho přítomnosti nic není nemožné a umí se trefně a smysluplně ptát. To, co mě s ním na konzultacích baví je jeho hravost a bezpečný prostor, kde jsem přijímána. Jako žena, která tvoří srdcem a duši je pro mě důležitá hloubka, kterou Denis velice hezky zastupuje. Klíčové pro mne bylo téma mé vize. Díky spolupráci jsem ji ukotvila ne jen v hlavě, ale i v těle. Stále mě provází a podporuje. Spolupráci a vedení Denise bych doporučila každému, kdo chce ne jen profesionální přístup, ale i člověka, který bude parťákem k růstu, změně a naplněnému potenciálu.
Šárka Látalová - Aktuální klientka v SunRise Programu
Šárka Látalová - Aktuální klientka v SunRise Programu Průvodkyně Intimitou
Read More
Před začátkem spolupráce jsem měla intenzivní volání začít tvořit vlastní projekt, cítila jsem se připravená, ale neměla jsem nástroje a "koule" jít do toho naplno, vyloženě mi chyběla v mém světa zdravá jangová konající energie . Kolem svého snu jsem chodila po špičkách pár let ( nebo spíš přešlapovala na místě ), cítila vnitřní odhodlání a taky intuici, že tohle je moje cesta ke svobodě a zároveň naplnění.

Moc mi pomáháš s formováním mojí vize. Věděla jsem, a taky cítila silné uvnitř co chci dělat, ale ta představa byla těžce uchopitelná. Teď je mnohem jasnější, jsem ji blíž a můžu podnikat konkrétní kroky k jejímu dosažení. Co je pro mě obrovská pomoc je taky to, že se cítím Denisem vnímaná a viděná jako celistvá bytost v každé situaci. Je fakt boží pocit, když vás někdo ve vašem snu podporuje, věří vám a fandí vám, a zároveň vás drží na cestě.

Dnes jsem víc disciplinovaná co týká využití mého času - mnohem efektivnější. Jsem víc vědomá svých rozhodnutí, určitě se zlepšila moje schopnost plánovat více dopředu - v tom jsem byla fakt strašný máslo 😄 Více si věřím v tom co dělám, dokážu se více ocenit a vidět svoje dary a kvality. Bussinessové výsledky jsou těsně před námi, a to po dvou měsících.
Pavel Petržela
Pavel PetrželaHolistický lektor pohybu a organizátor seberozvojových akcí
Read More
Od konce srpna, kdy jsem se rozhodl jít naplno do podnikání a realizovat se tím, co mi dává největší smysl, se téměř denně potýkám s vnitřními tématy a svými strachy. Z nepřijetí, neúspěchu, nekalé činnosti, všechno to vylézá postupně ven a dává mi to velkou školu. Stejně tak si postupně procházím praktickými oblastmi jako je strategická práce s financemi, plánováním a reálnými kroky k převedení svých vizí do reality. Ačkoliv mám za sebou několik let vedení značky, dlouhodobá strategie mi v nějakém ohledu vždycky šla ke dnu a místo toho jsem se vracel do starých kolejí nahodilého a reaktivního fungování, které mě reálně neposouvalo k růstu a výdělku, co bych si přál.

Denis je člověkem, který má velký dar skloubit obojí - jak duchovní a seberozvojovou, tak praktickou část podnikání. Umí člověka nasměrovat tam, kam potřebuje, a stejně tak ho v tom směru udržet. I jedno setkání s ním dokáže člověku otevřít oči a cestu.
Lukáš Scorvan
Lukáš Scorvan Programátor, Podnikatel, Digitální tvůrce podnikatelských snů - Aktuální klient
Read More
Setkání s Denisem, jsou pro mě vždy velmi inspirativní a motivující. Jeho schopnost naslouchat a ptát se relevantních otázek mi pomohla získat jasnější perspektivu na mé cíle a překážky. Cítím se po setkání vždy opravdu pozitivně a plný energie a odhodlání jít dál směrem ke splnění mého snu. Jeho podpora a znalosti jsou pro mě velkým přínosem, a jsem vděčný za možnost spolupracovat s ním jako mentorem a koučem.
Deni HA
Deni HAlektorka jogy srdcem, průvodkyně
Read More
Ďakujem ti za tvoje láskavé sprevádzanie, kde bolo cítiť nielen profesionálne vedenie a vedomosti z marketingu, ale predovšetkým srdce. A to je v dnešnom svete podľa mňa to najdôležitejšie.
Previous
Next
Příbeh transforamce PAVLA

"Dlouhodobá frustrace ze stávající situace a velká touha živit se tím, co mě baví. "

Měl jsem práci na DPP, která mě nenaplňovala a kde jsem si ani pořádně nevydělal, řešil jsem nedostatek peněz i energie. Dlouhodobá frustrace ze stávající situace a velká touha živit se tím, co mě baví. Už mi to v práci prostě stačilo.

Dnes jsem přes dva měsíce  mimo původní práci, dělám teď, co mě baví a cítím, že se můžu konečně v životě nadechnout a žít skutečně to svoje. Ta svoboda je úžasná a pro mě velmi důležitá. Každý den cítím ze života radost.

Víc si věřím a přikládám svým rozhodnutím větší důležitost. Pokud si něco chci nějak nastavit, některý den dělat nějakou aktivitu, tak ji tam prostě naplánuju a je tam, není co dál řešit. V minulosti jsem toto měl často dost fluidní a pořád se přizpůsoboval. Teď držím pevnost záměru, své cesty a toho, co skutečně chci. A to mě posouvá k žití toho, co si přeji

Potřeboval jsem, konzistentní vedení, takovou jistotu toho, že nezapadnu zpátky do starých kolejí a budu mít tam silný závazek toho, že pro sebe chci to nejlepší.

největší pomoc uvítal v mindsetu a dlouhodobosti, strategie. Jsem dost intuitivní člověk, co tvoří na základě situace, s plánováním a nastavováním vize jsem se dostal často do bodu, kdy bylo věcí tolik, že jsem radši šel dělat něco jiného a prokrastinoval, než abych sebevědomě realizoval to, co jsem chtěl.

Spolupráce mi pomohla být více přirozený v tom si dělat jasno co a jak chci a držet tam pevnou linku svého záměru. Což mi následně pomohlo k větší emoční stabilitě a ukotvenosti v sobě samém, přirozeně jsem si pak ve svém programu vytvořil hranice pro ostatní, kterým jsem daleko častěji začal říkat ne a byl s tím v souladu. Když si jinak pročítám zpětně zápisky ze sezení, tak tam vnímám velký přínos v know-how a doporučení ohledně podnikání, praktické věci. To pro mě bylo klíčové a splnilo, pro co jsem si přišel. Jako bonus navíc mi dost pomohla i technika vyklepávání meridiánů pro emoční úlevu, kterou jsem zařadil do své self-work praxe.

Proměna byla i v mém vztahu co se týká exekutivy a vyřizování. Předtím jsem tam měl v to velkou nedůvěru, která mě právě vedla k prokrastinaci. Teď si daleko víc věřím, že co chci, to uskutečním a zvládnu to.

Nejintenzivnější přínosy: Na co si vzpomínám je vedená meditace se zářivou zlatou energií uvnitř mě. Bylo jich víc, pamatuju si dvě z nich, nejvíc tu poslední, kdy jsem byl ve vizualizaci se svou ženou a dětmi u moře. Tento pocit mám vždy ukotvený s určitým gestem a často se k němu vracím. Občas i nezáměrně, když cvičím jógu a gesto udělám mimoděk 😀 tak se to spustí 🙂

Pak to bylo uvědomění, že hodnota mé práce není závislá od množství energie a času, co nad ní strávím, ale podle toho, co reálně přináší klientovi. To pro mě bylo velký a dost mi to otevřelo oči.

Doporučil tento program všem, kteří z hloubi duše chtějí udělat změnu a jsou ochotní do toho jít naplno. Oceňuji Denisův všudypřítomný důraz na jasné směřování a systematické vedení, stejně tak vyváženost otevřené mysli a současně zůstávám nohama na zemi v praktických záležitostech. Pokud toužíte po tom rozjet si vlastní projekt a hledáte podporu člověka, co žije svoje dary, běžte do toho.


Pavel Tailan Petržela

Další příběhy již brzy...

CHceš ZAŽÍT TVOU VLASTNÍ PROMĚNU?

Jaký je tvůj příběh?

konzultace Zdrama

Změnit provizorní situaci ve vysněnou realitu? 🧐