Tvůrce doTvého podnikání.

Design vizuální identity, tvorba loga, vytváření webových stránek, prezentační fotky tvé služby nebo produktu, video pro tvé zviditelnění.

Portfolio mé práce

konzultace Zdrama

Změna je jen na tvém rozhondutí

Petra Novotná
Petra NovotnáŠkolní psycholožka
Read More
Denis nám natáčel ples a spolupráce s ním byla výborná, zajímal se o naše očekávání, dopředu jsme si vyjasnili představy o průběhu točení i konečném videu. Když jsem viděla jeho nadšení a pohlcení jeho prací, nechala jsem mu volnou ruku ve finalizaci videa. A s výsledkem jsem byla naprosto spokojená, přesně vystihl atmosféru plesu, jeho gradaci podchytil nejen vizuálně, ale i hudebně. Neopomněl žádné důležité okamžiky. Zajímal se o naše názory. Je to velmi milý, ochotný a nadšený mladý muž, se kterým je radost spolupracovat.
Adéla Stejskalová
Adéla StejskalováPodnikatelak @Puredenature
Read More
Denis je velice aktivní a rozumný člověk, který přesně ví, co dělá a jak posunout lidi ke svému cíli. Je velmi akční a důsledný. Rád dotahuje věci do konce, a podporuje lidi na cestě. Pomohl mi s vizí a webem. Podpořil mě obecně a vydat ven sebe, jinými slovy moji odvahu vyjít ven a podnikat... podtrhnout a poslat do světa.
Caroline Lunara
Caroline LunaraPrůvodkyně ženských kruhů
Read More
Spolupráce byla velmi příjemná. Jsi citlivý, intuitivní a empatický muž, který se umí krásně naladit na osobu, se kterou pracuje. Vnášíš do své práce klid, magičnost i hloubku, zároveň ale umíš situaci uvolnit a brát ji s humorem. Máš ode všeho něco a umíš probudit právě tu část, která je v dané situaci potřeba a podpořit tak člověka na maximum. Ze srdce Ti DĚKUJI.
Previous
Next